Usługi spawalnicze

USŁUGI SPAWALNICZE

Nasza firma Spawzen świadczy usługi spawalnicze. Dzięki wieloletniej obecności w branży zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz umiejętności, pozwalające wykonywać nam naszą pracę na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w spawaniu oraz produkowaniu, między innymi: balustrad balkonowych, schodów, bram wjazdowych do posesji, ogrodzeń oraz innych konstrukcji. Dbamy przede wszystkim o wysoką jakość oraz bezpieczeństwo spawanych produktów.

Zamawiając u nas usługę, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt estetyczny, a także porządnie wykonany i bezpieczny. Nasze usługi spawalnicze świadczymy na terenie Wrocławia i najbliższych okolic tego miasta.

SPAWANIE – NA CZYM POLEGA?

Spawanie polega na łączeniu dwóch materiałów w jedną całość, poprzez nagrzanie ich i stopienie w miejscu połączenia bez dodawania spoiwa. Można wyróżnić kilka rodzajów spawania. Najpopularniejszymi metodami, wykorzystywanymi również przez naszą firmę są: MIG/MAG i TIG.

SPAWANIE TIG

Spawanie metodą TIG polega na spawaniu dwóch kawałków materiału elektrodą wolframową w osłonie gazu obojętnego, który nie ma wpływu na proces spawania. Łuk spawalniczy powstaje między elektrodą a materiałem.

SPAWANIE MIG/MAG

Innymi, popularnymi metodami spawania jest tak zwane spawanie MIG/MAG. Różnica pomiędzy nimi polega na tym, że w przypadku metody MIG spawanie następuje przy wykorzystaniu elektrody topliwej w osłonie gazu obojętnego, który nie bierze udziału w procesie spawania. Spawanie MAG polega natomiast na wykorzystaniu elektrody topliwej w osłonie gazu aktywnego, który bierze udział w procesie spawania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług spawalniczych we Wrocławiu i okolicach.