Drobna metaloplastyka

DROBNA METALOPLASTYKA WROCŁAW
METALOPLASTYKA – CO TO?

Metaloplastyka to dziedzina twórcza, która zajmuje się wyrobem artystycznym przedmiotów z metalu. Głównym dziełem metaloplastyki mogą być przedmioty użytkowe, takie jak lampy, świeczniki, kraty itp., a także te dekoracyjne – czyli rzeźby, płaskorzeźby, kompozycje abstrakcyjne.

CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ W METALOPLASTYKĘ?

Wyroby kowalstwa artystycznego jak i lekkiej metaloplastyki są piękne, bardzo trwałe i funkcjonalne. Firma SPAWZEN we Wrocławiu tworzy różnego rodzaju wiszące kwietniki, a także te bardziej stabilne – stojące, które będą idealnie sprawdzały się jako ozdoba do każdego ogrodu czy większych pomieszczeń w mieszkaniu. Różnej wielkości i kształtu świeczniki, lustra, stoliki pozwolą nadać nowego charakteru naszemu ulubionemu pomieszczeniu.  

DROBNA METALOPLASTYKA – ZASTOSOWANIE

Przedmioty wykonane ze zwykłych metali znamy dość dobrze. Nie widzimy w nich już takiego niezwykłego piękna, częściej zatem podziwiamy te wykonane ze srebra i złota. Metaloplastyka to produkowanie przede wszystkim z takich materiałów jak żelazo, brąz czy mosiądz. Są to metale, z których od dawna były wyrabiane takie przedmioty jak żyrandole, kinkiety, lampy, świeczniki i różnego rodzaju stojaki czy kwietniki. Przez setki lat natomiast zmieniały się techniki i technologie takiej obróbki stali i jej konserwacji. 

DLACZEGO METALOPLASTYKA WROCŁAW?

Nasza firma pragnie, by klienci byli przede wszystkim zadowoleni i pozytywnie wspominali nasze usługi. Dlatego stawiamy na jakość oraz niecodzienny wygląd naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i obejrzenia galerii z naszymi wyrobami.