Konstrukcje stalowe

KONSTRUKCJE STALOWE WROCŁAW

Potrzebujesz zadaszenia na samochód? A może chcesz dobudować wiatę czy zadaszyć taras? Daszek na drewno również jest Ci potrzebny? To dobrze trafiłeś! Nasza firma w rzetelny i dokładny sposób doradzi oraz zamontuje to, czego potrzebujesz. Nie musisz się martwić, że nie będziesz mógł postawić wiaty. Do 25m2 nie będzie Ci potrzebne pozwolenie na budowę, wystarczy samo zgłoszenie. Oprócz tego, jeśli wiata nie posiada ścian, nie obowiązują Cię przepisy, które dotyczą odległości od granicy działki.  

CO TO JEST KONSTRUKCJA STALOWA?

Czym są konstrukcje stalowe? To nic innego jak małe budynki, które w głównej mierze zostały wykonane ze stali. Tej nazwy używamy także do samego szkieletu. Umieszczanie tego typu budynków jest nie tylko korzystne dla osoby, która będzie z tego korzystać, ale i dla osoby, która będzie stawiać konstrukcję – są bowiem wytrzymałe, ale lekkie.

ZALETY KONSTRUKCJI STALOWYCH

Wszystkie konstrukcje stalowe nasza firma tworzy na wymiar. Wiaty garażowe, schody, carporty, zadaszenia tarasowe oraz inne konstrukcje są naszą specjalnością. Zadaszenia, które oferujemy charakteryzuje solidność wykonania oraz funkcjonalność. Stal z której korzystamy jest jednym z najwytrzymalszych, a w dodatku dostępnych cenowo materiałów konstrukcyjnych. Pozytywnym aspektem jest również to, że stal idealnie nadaje się do recyklingu. 

DLACZEGO FIRMA SPAWZEN?

Każda wiata czy zadaszenie naszego projektu wyróżniają się funkcjonalnością, odpornością oraz ponadczasową estetyką. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, tworzymy wiaty i konstrukcje stalowe na wymiar gwarantując przy tym wysoką jakość. Ponadto świadczymy także wsparcie techniczne na każdym etapie tworzenia zamówienia. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

KONSTRUKCJE STALOWE ORAZ WIATY I ZADASZENIA | WROCŁAW